Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Poll

ტელემუნდო თუ ტელევისა?

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Vote_lcap75%Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Vote_rcap 75% [ 41 ]
Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Vote_lcap25%Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Vote_rcap 25% [ 14 ]

Total Votes : 55


Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

+5
tiko_levymontes
ninuca
Hermione Granger
MaRiami
eric von
9 posters

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by ninuca Sat Apr 05 2014, 19:02

Mentir para vivir-ისგან განსხვავებით,ამ სერიალის წარმატებას ხელს ვერ შეუშლის,ვის აინტერესებს უარყოფითი პერსონაჟი  Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 1692790436
ninuca
ninuca

საყვარელი სერიალი : „ცათა მბრძანებელი“ & „ბედისწერის ძალა“
პოსტების რაოდენობა : 1649
ქულები : 1759

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by Mariko Sat Apr 05 2014, 19:08

ninuca wrote:Mentir para vivir-ისგან განსხვავებით,ამ სერიალის წარმატებას ხელს ვერ შეუშლის,ვის აინტერესებს უარყოფითი პერსონაჟი  Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 1692790436
me mainteresebs ,uaryofit personajze  dzlaian ebrvia damokidebuli me tu mitxav ertgavri koziria magram samwuxarod  yvela gaxishtuli  amtavrebs,ver iswavles uaryofiti rolis  dzala.
Mariko
Mariko

საყვარელი სერიალი : game of thrones , Fi Çi Pi
პოსტების რაოდენობა : 31535
დაბადების თარიღი : 01.08.97
ქულები : 33016
ასაკი : 26

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by ninuca Thu Apr 10 2014, 20:24

სილვია რა ლამაზია:
Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Bk3l0WXCEAEfHe5
ninuca
ninuca

საყვარელი სერიალი : „ცათა მბრძანებელი“ & „ბედისწერის ძალა“
პოსტების რაოდენობა : 1649
ქულები : 1759

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by Mariko Thu Apr 10 2014, 20:40

didad ar momewona,magram swor tmebs es mirchevnia. vnaxot ra iqneba shemdegshi
Mariko
Mariko

საყვარელი სერიალი : game of thrones , Fi Çi Pi
პოსტების რაოდენობა : 31535
დაბადების თარიღი : 01.08.97
ქულები : 33016
ასაკი : 26

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by ninuca Sat Apr 12 2014, 18:31

ხელები როგორ აქვს შემოწყობილი და ისევ იდიოტურად იღიმება Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 3652177231  Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 3652177231  Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 3652177231 
Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Bkt-I74CcAAFzlO
ninuca
ninuca

საყვარელი სერიალი : „ცათა მბრძანებელი“ & „ბედისწერის ძალა“
პოსტების რაოდენობა : 1649
ქულები : 1759

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by Mariko Sat Apr 12 2014, 18:35

ras gavda da axla ufro daamaxinjes :DDDDDDDDDDD
Mariko
Mariko

საყვარელი სერიალი : game of thrones , Fi Çi Pi
პოსტების რაოდენობა : 31535
დაბადების თარიღი : 01.08.97
ქულები : 33016
ასაკი : 26

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by Mariko Sat May 10 2014, 19:42

Mi Corazón Es Tuyo es una nueva comedia de Televisa que estrena próximamente por El Canal de las Estrellas. La telenovela es una adaptación de la serie Española Ana y Los 7. Esta versión Mexicana será protagonizada por Silvia Navarro y Jorge Salinas en los roles centrales, con Paulina Goto y Polo Morin en los roles juveniles. Aquí les presentamos una breve sinopsis de lo que será esta historia:

La vida no ha sido fácil para Ana (Navarro) que trabaja como una bailarina exotica en un bar y que ha perdido la casa que tanto le costó conseguir. Ella sabe que tiene que empezar de nuevo. Por un error en la agencia de trabajo, Ana se encuentra solicitando empleo de niñera a un viudo rico, Fernando (Salinas), con siete hijos bastante complicados. De alguna manera, sin credenciales o experiencia, Ana llega a encantar a los niños y los ayuda a recuperarse de la perdida de su madre. Mientras tanto, Fernando intenta conquistar a una mujer muy culta, pero al poco tiempo se da cuenta que se empieza a enamorar de Ana y ella de el.
Mariko
Mariko

საყვარელი სერიალი : game of thrones , Fi Çi Pi
პოსტების რაოდენობა : 31535
დაბადების თარიღი : 01.08.97
ქულები : 33016
ასაკი : 26

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by tiko_levymontes Sat May 10 2014, 20:29

ninuca wrote:სილვია რა ლამაზია:
Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Bk3l0WXCEAEfHe5
dzaan momewona ragcanairad dzaan sayvrelia   Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 1910297417  Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 1910297417
tiko_levymontes
tiko_levymontes

საყვარელი სერიალი : Mi corzon insiste, Sortilegio & Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ♥
პოსტების რაოდენობა : 45625
დაბადების თარიღი : 28.09.99
ქულები : 46253
ასაკი : 24

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by MaRiami Sat May 10 2014, 20:30

auu rodis iwyebaaa? silvia dzaan momenatra da am kinoshi mainc vnaxo
MaRiami
MaRiami
Admin

საყვარელი სერიალი : .....
პოსტების რაოდენობა : 119607
დაბადების თარიღი : 10.04.99
ქულები : 122672
ასაკი : 25

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by tiko_levymontes Sat May 10 2014, 20:31

mec dzaan moemwona, cuanos mere agar minaxavs, ravioshi ki iyo mara imas ar vuuyrebdi
tiko_levymontes
tiko_levymontes

საყვარელი სერიალი : Mi corzon insiste, Sortilegio & Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ♥
პოსტების რაოდენობა : 45625
დაბადების თარიღი : 28.09.99
ქულები : 46253
ასაკი : 24

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by MaRiami Sat May 10 2014, 20:33

tiko - levymontes wrote:mec dzaan moemwona, cuanos mere agar minaxavs, ravioshi ki iyo mara imas ar vuuyrebdi
arc me vuyurebdi da es martla dzaan maintereseebs
MaRiami
MaRiami
Admin

საყვარელი სერიალი : .....
პოსტების რაოდენობა : 119607
დაბადების თარიღი : 10.04.99
ქულები : 122672
ასაკი : 25

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by tiko_levymontes Sat May 10 2014, 20:34

vanessa pose wrote:
tiko - levymontes wrote:mec dzaan moemwona, cuanos mere agar minaxavs, ravioshi ki iyo mara imas ar vuuyrebdi
arc me vuyurebdi da es martla dzaan maintereseebs
tan mewyvile jorgea  Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 4036349670
tiko_levymontes
tiko_levymontes

საყვარელი სერიალი : Mi corzon insiste, Sortilegio & Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ♥
პოსტების რაოდენობა : 45625
დაბადების თარიღი : 28.09.99
ქულები : 46253
ასაკი : 24

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by MaRiami Sat May 10 2014, 22:02

tiko - levymontes wrote:
vanessa pose wrote:
tiko - levymontes wrote:mec dzaan moemwona, cuanos mere agar minaxavs, ravioshi ki iyo mara imas ar vuuyrebdi
arc me vuyurebdi da es martla dzaan maintereseebs
tan mewyvile jorgea  Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 4036349670
ძაან მაგარიი იქნებაა ძაან ამინტეერსეებს უზმოოოდ
MaRiami
MaRiami
Admin

საყვარელი სერიალი : .....
პოსტების რაოდენობა : 119607
დაბადების თარიღი : 10.04.99
ქულები : 122672
ასაკი : 25

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by ninuca Sat May 10 2014, 22:09

მეც ძალიან მაინტერესებს,მაგრამ ყურებას მაინც არ ვაპირებ.სეპედა მინდოდა აქ.
ninuca
ninuca

საყვარელი სერიალი : „ცათა მბრძანებელი“ & „ბედისწერის ძალა“
პოსტების რაოდენობა : 1649
ქულები : 1759

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by MaRiami Sat May 10 2014, 22:14

ninuca wrote:მეც ძალიან მაინტერესებს,მაგრამ ყურებას მაინც არ ვაპირებ.სეპედა მინდოდა აქ.
ფუუ ეგ მეც მინდოდა დებილებიი ის ჯობდა მართლაა მაგრამ არც ესაა ცუდიი არადა ის უფორ მოუხდებპდა ვიზუალურად და ასაკითაც
MaRiami
MaRiami
Admin

საყვარელი სერიალი : .....
პოსტების რაოდენობა : 119607
დაბადების თარიღი : 10.04.99
ქულები : 122672
ასაკი : 25

Back to top Go down

Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის - Page 3 Empty Re: Mi Corazon Es Tuyo / ჩემი გული შენ გეკუთვნის

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum