Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Poll

ტელემუნდო თუ ტელევისა?

ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 Vote_lcap75%ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 Vote_rcap 75% [ 41 ]
ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 Vote_lcap25%ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 Vote_rcap 25% [ 14 ]

Total Votes : 55


ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში

+2
maite-elizabeth
MaRiami
6 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 Empty Re: ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში

Post by maite-elizabeth Fri Jan 09 2015, 20:50

Mariko wrote:fahriye amas silamazit milionjer jobia tumca   es dzlieri msaxiobia dzalian

rogorc gavige  fahriye ar tanxmdeba proeqtebs 300 atasze  meti  avansi tu ar aqvs  burakis filmshi ki burakisgan mxolod 200 atasi miigo :DD  ox es siyvaruli
Me msgavsi araferi wamikitxavss , da ar mgonia simartle iyoss  ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 978333356
maite-elizabeth
maite-elizabeth

საყვარელი სერიალი : cuidado con el angel <3 calikusu
პოსტების რაოდენობა : 2615
დაბადების თარიღი : 02.01.92
ქულები : 2709
ასაკი : 32

Back to top Go down

ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 Empty Re: ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში

Post by maite-elizabeth Fri Jan 09 2015, 20:55

Mariko wrote:
E s P i N e L a _ F a N s wrote:
Mariko wrote:fahriye amas silamazit milionjer jobia tumca   es dzlieri msaxiobia dzalian

rogorc gavige  fahriye ar tanxmdeba proeqtebs 300 atasze  meti  avansi tu ar aqvs  burakis filmshi ki burakisgan mxolod 200 atasi miigo :DD  ox es siyvaruli
ox naxe erti am ertma narchitan rogor gatamama bevri fuli unda :DDD  ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 3652177231


winaze  ambebi iyo :DD magaziashi rigebi yofila did super marketebshi da aman urigod moindoma gasvla da erti ambebi auetexa  xalxma  tavze daaxures mteli  produqti D: chven  narchita da  fahriye ar vicito :DD
Aravin icis vin rogor aris gatamamebuli da saertod fahriyem burakis filmshi satamashod ramdeni moitxova  ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 323587111  amitom fahriyeze aseti laparaki cudad mimachniaa , mashin roca chorebi usafudzvloaa
maite-elizabeth
maite-elizabeth

საყვარელი სერიალი : cuidado con el angel <3 calikusu
პოსტების რაოდენობა : 2615
დაბადების თარიღი : 02.01.92
ქულები : 2709
ასაკი : 32

Back to top Go down

ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 Empty Re: ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში

Post by Mariko Fri Jan 09 2015, 21:13

maite-elizabeth wrote:
Mariko wrote:fahriye amas silamazit milionjer jobia tumca   es dzlieri msaxiobia dzalian

rogorc gavige  fahriye ar tanxmdeba proeqtebs 300 atasze  meti  avansi tu ar aqvs  burakis filmshi ki burakisgan mxolod 200 atasi miigo :DD  ox es siyvaruli
Me msgavsi araferi wamikitxavss , da ar mgonia simartle iyoss  ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 978333356

ar mindoda  skandalis gamowveva da agar chavtvsle sachiro siaxlis gaxsna tumca es pirveli shemxtveva ar aris fahriyes pretenziebze 

meryemi N2 ia ra
Mariko
Mariko

საყვარელი სერიალი : game of thrones , Fi Çi Pi
პოსტების რაოდენობა : 31535
დაბადების თარიღი : 01.08.97
ქულები : 33016
ასაკი : 26

Back to top Go down

ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში - Page 2 Empty Re: ბურაკ აზჩივიტი ახალ სერიალში

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum